DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (isim yazılı modeller) , el işçiliğiyle sipariş üzerine üretilen ürünler hariç tüm ürünlerde 1 defaya mahsus değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır. 

- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. (Ürünler anlaşmalı kargo olan SÜRAT Kargo ile gönderilmelidir. Üründe firmamızdan kaynaklanan bir kusur yoksa kargo ücreti müşteriye aittir.)

- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.

- Kargo şirketinden kaynaklı olarak hasarlı gelen ürünü kargo şirketiyle birlikte tutanak haline getirmeli ve tutanağı tarafımıza göndermelisiniz.

- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte kullanmadan göndermelisiniz.

- Değişim ya da iade kararınızı 0533 452 89 94 numaralı telefondan iletişime geçerek bildirmelisiniz.

- Değişim hakkınız 1 defaya mahsustur

* İsim yazılı modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.

 

İADE ŞARTLARI
Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar (isim yazılı modeller) kişiye özel olarak siparişle üretilen ürünlerde iade yapılmamaktadır.
İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası, 
• İadenizi belirten yazılı bir dilekçe, 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Tarafımıza iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç ürün tarafımıza ulaşıp gerekli kontroller yapıldıktan sonra iade’nin kabulünün yapıldığı gün hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi 05334528994 numaralı telefondan tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Akabinde iade dilekçenizi doldurarak ürünü SÜRAT Kargo ile tarafımıza gönderiniz.  SÜRAT Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken tarafınızdan düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Bu firmalardan yapılacak karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Tarafımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Kargolama süreci

Site'de bulunan tüm ürünler kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu yüzden iş yoğunluğuna göre değişecek olan kargolama süreçleri ile ilgili iletişim numarası üzerinden ya da canlı destek bölümünden bilgi alabilirsiniz.